Animasyonu görmek için Flash Player gerekli.

 

HAKKIMIZDA

2008 yılında İstanbul'da kurulan ANALİTİK MÜHENDİSLİK, Enerji sektöründe Mühendislik, Müşavirlik, Kontrolörlük, Süpervizörlük, Sistem Kurulumu, Endüstriyel doğalgaz mekanik tesisat alanlarında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Geçtiğimiz yıllar içinde istikrarlı bir büyüme sergileyen firmamız, Uzman Mühendis kadrosuyla; Doğalgaz dağıtım şirketlerinin dinamizmini birleştirme iddiasındadır. LPG Dolum Tesisleri Projeleri, LNG, CNG Dönüşümleri fizibilite, etüt, avam, detay ve tatbikat projelendirme, proje kontrol, teknik ve yapım şartnamelerinin hazırlanması, malzeme kontrol ve saha kontrol hizmetleri, işletme müşavirliği gibi hizmetler vermektedir.

EPDK tarafından verilen Yapım Hizmet Sertifikası kapsamında faaliyetlerini sürdüren firmamız, Yapım Hizmet Sertifikasının tüm faaliyet konuları ve kategorilerinde yeterliliğe sahiptir. Bu doğrultuda kararlılıkla yürüttüğü kalite anlayışını, kalite belgesiyle kanıtlayan firmamız; çeşitli kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir

Söz konusu Mühendislik, Müşavirlik, Kontrolörlük işlerini yürüten deneyimli kadromuz her türlü teknolojik donanım ve yazılımlar ile desteklenmektedir.

Kuruluşundan bu yana, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı, kaliteli hizmet anlayışıyla uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren
ANALİTİK MÜHENDİSLİK, faaliyetlerini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sürdürmeyi hedeflemektedir. Müşteri istek ve beklentilerini tam olarak karşılayarak, kendini sürekli yenileyerek, kalite anlayışını geliştirmektedir.

ISO 9001+ISO 14001+OHSAS 18001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına da sahip olan firmamız, kalite sisteminin gereklerini hizmet süreçlerini ve faaliyetlerini bütünleştirmeyi ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda ;
Şirket içi, şirket dışı eğitimler ve sektör içerisindeki eğitim organizasyonları ile personel kalifikasyonu ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

MİSYONUMUZ

 

YASA VE MEVZUATLAR ÇERÇEVESİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASLI, KALİTELİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMET ANLAYIŞI İLE DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE ADIMIZI GÜVEN İLE ÖZDEŞLEŞTİRMEK.

VİZYONUMUZ

 

NİTELİKLİ İNSAN KAYNAKLARI İLE SEKTÖRÜN EN İYİLERİNE HİZMET VEREN, YENİLİKLERİ TAKİP ETMEKLE KALMAYIP SEKTÖRE YENİLİKLER KATAN, BİRLİKTE ÇALIŞMANIN SAYGINLIK İFADE ETTİĞİ GÜÇLÜ BİR ŞİRKET OLMAK.